Fescon OY asutati 1984 aastal Soomes Siilijärvel.Fescon logo Fescon OY eesmärk on olla usaldusväärne, pädev ja teenustele orienteeritud konkurentsivõimeliste ja kvaliteetsete kuivehitussegude ning nendega seotud toodete arendaja ja tootja. Arendame pidevalt oma teadmisi, tooteid ja lahendusi, vastavalt klientide vajadustele.
Fesconi peamised tooted on kuivsegud, betoonidkrohvi- ja parandussegudfassaadisüsteemid ja -värvidseinte ja põrandate tasandussegudisolatsioonikrohvisüsteemid ning plaatimis- ja hüdroisolatsioonitooted. Lisaks pakub liivaosakond mitmesuguseid liiva- ja puistematerjale erinevatele pindadele (väljakud, spordirajatised jne.)
Fescon OY kvaliteedisüsteemile anti 2003 aastal ISO9001 sertifikaat, 2006 aastal integreeriti kvaliteedisüsteemi ISO14001 keskkonnasüsteem ja OHSAS 18001 töötervishoiu ja tööohutuse süsteem.

Nordic Swan Ecolabel f249e704

Fesconi tooted omavad Põhjamaade Luigemärki, mis garanteerib, et tähistatud toode vastab karmidele keskkonna- ja kvaliteedinõuetele.

Kui sa soovid rohkem infot meie müüdavate kaupade kohta või soovid projektimüüki siis võta meiega ühendust. Vastame Teile esimesel võimlausel.