Lakka plokid

Lakka plokkidega saab ehitada vundamente, massiivseid seinu või vaheseinu. Olgu ehitisteks siis majad, laod, garaažid või tööstushooned. Kõikide meie poolt pakutavate plokkidega tutvumiseks, saate alla laadida meie Lakka plokkide kataloogi »

Küsi infot või hinnapakkumist: epost: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon: +372 56 265 888 või meie kontakti lehelt ».

Lakka Soojustatud plokid

Soojustatud plokkide valikus on näiteks:

  • Soojustatud valuplokid - EMH-Pro grafiit valuplokiga võib ehitada massivseid seinu, mille omaduseks on hea soojuspidavus, kandevõime ja heliisolatsioon.
  • Soojusplokk - EH-300 sobib hästi näiteks poolsoojustatud hoonete nagu laod ja garaaži väliseinteks, samuti suuremat müüritise paksust nõudvate vundamentide ehitamiseks.
  • Peenvuugi seguga laotav soojusplokk - EKO-380P grafiit on suurepärane valik siis, kui ehitiselt nõutakse eriti head soojusisolatsiooni, tihedust ja lihtsaid töövõtteid.

Lakka plokk EKO-380P grafitLakka soojusplokk EH-300Lakka 400pr grafit valuplokk

Lakka tapp-liitega plokk

Peenvuugi seguga laotav tapp-liite plokiga ehitad vundamendi, vaheseinad ja välisseinad kiiresti ja efektiivselt. Tänu plokkides olevatele tappidele väheneb müürisegu kulu ja ladumine läheb kiiresti. Otsaplokid, millega laotakse nurgad on samal alusel tavaplokkidega.

Lakka valuplokk ja vundamendiplokk

Valuplokk sobib nii professionaalsele ja väikeehitajale, sobib kasutamiseks erinevates kohtades. Võib kasutada peaaegu kõigis alus- ja seinaehitistes, kus teostatakse kohapealset tavavalu. Valuplokk asendab laudisraketist. Laotud ja armeeritud valuplokisein valatakse betooniga täis. Lihtne!

Lakka ant 600 vundamendiplokkLakka mh150 valuplokkLakka pmh 250 post valuplokk

Lakka vaheseinaplokid

Lakka-vaheseinaplokid on arendatud koos kogenud müürseppadega. Mõõdutäpsed Õhukese vuugiseguga laotud vaheseinaplokid on kuluefektiivne lahendus kiviehitiste vaheseintele.

Ehitamist kergendavad tarvikud

Meie tootevalikust leiad tarvikuid, et täiendada ja lihtsustada plokkehitust. Meilt saad lisatellimusega: liistud, kiilud, uretaanvahud, segukelgud, müürisidemed ja palju muud ehitajale vajalikku.

SEGUKELGUD
Plokkide ladumisel kasutatavad segukelgud kiirendavad ladumist.

MÜÜRISIDEMED
Laotavates soojustatud plokkides kasutatavad RST-sidemed, mis parandavad plokkide pindühendust.

T-RAUDPROFIIL 60
60 x 60 x 6000/1200 Tsingitud raudprofiil, mida kasutatakse VSH-100 ja EKO-380P sillusplokkidega tehtavate avade ületustes.

T-RAUDPROFIIL 80
80 x 40 x 6000 Tsingitud raudprofiil, mida kasutatakse EMH-400, EMH-350, VSH-150 ja VSH-130db ehitiste avade ületustel.

RAUDKONKS 6 MM
L=360 / 560 mm Soonrauast, avade ületustel kasutatav lõikeraud. Saadaval kahe ja kolme ploki kõrgustele sillustele.

NURGAKINNITUS
RST-raud, sisaldab reguleerimiskruvi ja puurkruvi. Toimib müürisidemena akna kinnituskohtades ja akende kinnitus alusena soojustatud plokkide külge.

PÜSTOLURETAANVAHUD
Soojustatud plokkide isolatsioonikihi vuukides kasutatavad vähepaisuvad uretaanvahud.

URETAANVAHUPÜSTOLID
Uretaanvahu laskmiseks soojustatud plokkides.

AVAÜLETUSLIIST 68 MM
Pikkus 1200 mm. Mittekandvatel vaheseintel VSH-68 kasutatakse avade ületustel T-raudprofiile.

ALUSTUSLIIST 68 MM
Pikkus 1000 mm Mittekandvate VSH-68 vaheseinte alustamiseks püstküljel kasutatav rauast tsingitud profiilliist.

ALUSTUS-/AVALIIST 88 MM
Pikkus 2500 mm/1200 mm Avade ületuseks ja alustusliistuks VSH-88/600 plokkidel, 2500 mm profiil koos 4 tk. kinnitussidemega.

NÖÖRIJUHT
Seina sirgena hoidmiseks ja kõrguse jälgimiseks VSH-88/600 plokile.

TALDMIKU KIILUD
Vajadusel esimese plokikihi sirgena hoidmiseks taldmiku peal valuplokkehitistes.

PAIGALDUSKIILUD
Vajadusel valuplokkide sirgena hoidmiseks.

 

Loe lisaks ploki kataloogist  »

Küsi infot või hinnapakkumist: epost: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon: +372 56 265 888 või meie kontakti lehelt ».

Meiega saab ühendust

Kui sa soovid rohkem infot meie müüdavate kaupade kohta või soovid projektimüüki siis võta meiega ühendust. Vastame Teile esimesel võimlausel!